Скалпел 18мм Метален Со Метално Лежиште - Baucentar
Скалпел 18мм Метален Со Метално Лежиште

Скалпел 18мм Метален Со Метално Лежиште

155 ден

Има на залиха

155 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 17Б128 Категории

Скалпел со метално лежиште за сечивото. Скалпелот е целосно изработен од метал. Сечивото на скалпелот е со ширина од 18мм. Ова е многу корисна и практична алатка за вршење на секаков вид на сечење. Целосната изработка од метал овозможува долготрајност на скалпелот. Ергономски дизајн на скалпелот со кој се спречува лизгање при работа. Одлично лежи на дланката на раката и удобен е за користење.

Бренд

Topex