Скалпел 18мм Пластичен Со Метално Лежиште - Baucentar
Скалпел 18мм Пластичен Со Метално Лежиште

Скалпел 18мм Пластичен Со Метално Лежиште

95 ден

Има на залиха

95 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 17Б118 Категории

Скалпел со метално лежиште за сечивото. Сечивото на скалпелот е со ширина од 18мм. Ова е многу корисна и практична алатка за вршење на секаков вид на сечење. Металното лежиште за сечивото овозможува долготрајност на скалпелот. Ергономски дизајн на скалпелот. Изработен од висококвалитетна пластика и прекриен е со материјал против лизгање. Одлично лежи на дланката на раката и удобен е за користење.

Бренд

Topex