Скалпел 33мм Метален Со Трапезовиден Нож - Baucentar
Скалпел 33мм Метален Со Трапезовиден Нож

Скалпел 33мм Метален Со Трапезовиден Нож

240 ден

Има на залиха

240 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 17Б140 Категории

Скалпел со метално лежиште за сечивото. Скалпелот е целосно изработен од метал. Сечивото на скалпелот е со ширина од 33мм. Ова е многу корисна и практична алатка за вршење на секаков вид на сечење. Целосната изработка од метал овозможува долготрајност на скалпелот. Ергономски дизајн на скалпелот. Одлично лежи на дланката на раката и удобен е за користење.

Бренд

Topex