Сет Дијамантски Турпии 4х140мм 5пар. - Baucentar
Сет Дијамантски Турпии 4х140мм 5пар.

Сет Дијамантски Турпии 4х140мм 5пар.

265 ден

Има на залиха

265 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06А000 Категории

Сет од дијамантски иглести турпии. Сите турпии е со должина од 140мм и ширина 4мм. Турпиите се со галвански нанесени дијамантски шмиргли. Дизајнирани се за израмнување и гребење на површини или за острење на алати. Во сетот има вкупно 5 турпии, сите со различна форма. Рачките се обложени со материјал од гума за да се спречи лизгање при користење.

Бренд

Topex