Сет Иглести Турпии 3х140мм 6пар. - Baucentar
Сет Иглести Турпии 3х140мм 6пар.

Сет Иглести Турпии 3х140мм 6пар.

400 ден

Има на залиха

400 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06А010 Категории

Сет од иглести турпии. Сите турпии е со должина од 140мм и дијаметар 3мм. Дизајнирани се воглавном за брусење метални површини. Во сетот има вкупно 6 турпии, сите со различна форма. Рачките се обложени со два различни материјали, со цел да се спречи лизгање при користењето и да се зголеми удобноста.

Бренд

Topex