Сет Турпии За Обликување Метал 200мм 3пар. - Baucentar
Сет Турпии За Обликување Метал 200мм 3пар.

Сет Турпии За Обликување Метал 200мм 3пар.

445 ден

Има на залиха

445 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06А230 Категории

Сет од челични турпии. Сите турпии е со должина од 200мм. Наменети се за обликување метални површини. Во сетот има вкупно 3 турпии, една е со правоаголен пресек, една е полукружна и една е со триаголен пресек. Рачките се обложени со два различни материјали, со цел да се спречи лизгање при користењето и да се зголеми удобноста.

Бренд

Topex