Сет Турпии За Брусење Метал 200мм 3пар. - Baucentar
Сет Турпии За Брусење Метал 200мм 3пар.

Сет Турпии За Брусење Метал 200мм 3пар.

465 ден

Има на залиха

465 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 06А130 Категории

Сет од челични турпии. Сите турпии е со должина од 200мм. Наменети се за брусење метални површини. Во сетот има вкупно 3 турпии, една е со правоаголен пресек, една е полукружна и една е со триаголен пресек. Рачките се обложени со два различни материјали, со цел да се спречи лизгање при користењето и да се зголеми удобноста.

Бренд

Topex