Сет битови за насадни клучеви 8пар. - Baucentar
Сет битови за насадни клучеви 8пар.

Сет битови за насадни клучеви 8пар.

195 ден

Има на залиха

195 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 39Д387 Категории

Сет од битови за насадни клучеви со прифат од 1/4”. Во сетот има 8 продолжетоци со со следните димензии: 5мм, 6мм, 7мм, 8мм, 9мм, 10мм, 11мм и 13мм. Изработен е од висококвалитетна челична легура за алати со што се гарантира долготрајност на алатот.

Бренд

Topex