Сет Торкс Шестокраки Битови 7пар 1/4“ - Baucentar
Сет Торкс Шестокраки Битови 7пар 1/4“

Сет Торкс Шестокраки Битови 7пар 1/4“

355 ден

Има на залиха

355 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 39Д378 Категории

Сет од 7 шестокраки торкс битови со неколку различни големини. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Клучевите се со прифат од 1/4“.

Бренд

Topex