Сет Насадни Торкс Клучеви 9пар. Е5-Е16 - Baucentar
Сет Насадни Торкс Клучеви 9пар. Е5-Е16

Сет Насадни Торкс Клучеви 9пар. Е5-Е16

600 ден

Има на залиха

600 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 39Д375 Категории

Сет насадни торкс клучеви со неколку различни големини. Во сетот има 4 насадни клучеви со  прифат од 1/4”, 4 насадни клучеви со прифат од 3/8” и 1 адаптер. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Клучевите се кратки и вклучени се 8 различни димензии од Е5 до Е16.

Бренд

Topex