Сет Вилјушкасти клучеви 12 пар. 6-32мм - Baucentar
Сет Вилјушкасти клучеви 12 пар. 6-32мм

Сет Вилјушкасти клучеви 12 пар. 6-32мм

2700 ден

Има на залиха

2700 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д657 Категории

Сет двострани вилјушкасти клучеви. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајниран пластичен држач за полесно складирање или транспортирање. Во сетот има вкупно 12 клучеви со различни димензии: 6х7мм, 8х9мм, 10х11мм, 12х13мм, 14х15мм, 16х17мм, 18х19мм, 20х22мм, 21х23мм, 24х27мм, 25х28мм, 30х32мм.

Бренд

Topex