Сет Вилјушкасти клучеви 8 пар. 6-22мм - Baucentar
Сет Вилјушкасти клучеви 8 пар. 6-22мм

Сет Вилјушкасти клучеви 8 пар. 6-22мм

1100 ден

Има на залиха

1100 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д656 Категории

Сет двострани вилјушкасти клучеви. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајниран пластичен држач за полесно складирање или транспортирање. Во сетот има вкупно 8 клучеви со различни димензии: 6х7мм, 8х9мм, 10х11мм, 12х13мм, 14х15мм, 16х17мм, 18х19мм, 20х22мм.

Бренд

Topex