Сет Комбинирани клучеви 6 пар. 6-17мм - Baucentar
Сет Комбинирани клучеви 6 пар. 6-17мм

Сет Комбинирани клучеви 6 пар. 6-17мм

415 ден

Има на залиха

415 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д755 Категории

Сет двострани вилјушкасто-ѕвездести клучеви. Прстенот со ѕвездест облик овозможува попрецизно зафаќање на шрафот. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајниран пластичен држач за полесно складирање или транспортирање. Во сетот има вкупно 6 клучеви со различни димензии: 8мм, 10мм, 12мм, 13мм, 14мм, 17мм.

Бренд

Topex