Сет Комбинирани клучеви 8 пар. 6-19мм - Baucentar
Сет Комбинирани клучеви 8 пар. 6-19мм

Сет Комбинирани клучеви 8 пар. 6-19мм

600 ден

Има на залиха

600 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д756 Категории

Сет двострани вилјушкасто-ѕвездести клучеви. Прстенот со ѕвездест облик овозможува попрецизно зафаќање на шрафот. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајниран пластичен држач за полесно складирање или транспортирање. Во сетот има вкупно 8 клучеви со различни димензии: 6мм, 8мм, 10мм, 12мм, 13мм, 14мм, 17мм, 19мм.

Бренд

Topex