Сет Комбинирани клучеви 12 пар. 13-32мм - Baucentar
Сет Комбинирани клучеви 12 пар. 13-32мм

Сет Комбинирани клучеви 12 пар. 13-32мм

3000 ден

Има на залиха

3000 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д758 Категории

Сет двострани вилјушкасто-ѕвездести клучеви. Прстенот со ѕвездест облик овозможува попрецизно зафаќање на шрафот. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајнирана платнена торба за полесно складирање или транспортирање. Во сетот има вкупно 12 клучеви со различни димензии: 13мм, 14мм, 15мм, 16мм, 17мм, 18мм, 19мм, 22мм, 24мм, 27мм, 30мм, 32мм.

Бренд

Topex