Сет Имбус Клучеви 2-10мм 8 пар. - Baucentar
Сет Имбус Клучеви 2-10мм 8 пар.

Сет Имбус Клучеви 2-10мм 8 пар.

90 ден

Има на залиха

90 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д055 Категории

Сет од имбус шестоаголни клучеви во кои се вклучени 8 различни клучеви и метален прстенест држач. Клучевите се во облик на буквата L. Клучевите се изработени од висококвалитетна челична легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Во сетот се вклучени клучеви со следните димензии: 2мм, 2.5мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм и 10мм. Спакувани во пластифициран картон.

Бренд

Topex