Сет Имбус Комбинирани Клучеви 18пар. Долги Со Држач - Baucentar
Сет Имбус Комбинирани Клучеви 18пар. Долги Со Држач

Сет Имбус Комбинирани Клучеви 18пар. Долги Со Држач

630 ден

Има на залиха

630 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д952 Категории

Сет од имбус комбинирани клучеви. Клучевите се во облик на буквата L. Во него се вклучени 9 шестоаголни клучеви со димензии: 1.5мм, 2мм, 2.5мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм и 10мм. Во сетот се вклучени следните клучеви: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45 и T50. Изработени се од висококвалитетна легура од хром ванадиум со што се гарантира долготрајност во користењето. Сите клучеви се сложени во пластична кутија со лежишта во жолта боја специјално дизајнирана за клучевите со што се олеснува користењето и чувањето.

Бренд

Topex