Сет Имбус Клучеви 1.5-12мм 10 пар. - Baucentar
Сет Имбус Клучеви 1.5-12мм 10 пар.

Сет Имбус Клучеви 1.5-12мм 10 пар.

125 ден

Има на залиха

125 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д056 Категории

Сет од имбус шестоаголни клучеви во кои се вклучени 10 различни клучеви и метален прстенест држач. Клучевите се во облик на буквата L. Клучевите се изработени од висококвалитетна челична легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Спакувани во пластична фолија.

Бренд

Topex