Сет Имбус Торкс Клучеви 8пар. - Baucentar
Сет Имбус Торкс Клучеви 8пар.

Сет Имбус Торкс Клучеви 8пар.

210 ден

Има на залиха

210 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д959 Категории

Сет со имбус торкс клучеви. Клучевите се кратки и се до право облик. Изработени се од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Прицврстени се на специјално дизајниран пластичен држач за полесно складирање и транспортирање. Пластичната рачка на држачот е изработена од материјал против лизгање за поголема удобност при користењето. Во сетот има вкупно 8 клучеви со различни димензии: T9, T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40. Спакувано со картонски држач.

Бренд

Topex