Сет Имбус Шестоаголни Клучеви 8пар. Тип Т - Baucentar
Сет Имбус Шестоаголни Клучеви 8пар. Тип Т

Сет Имбус Шестоаголни Клучеви 8пар. Тип Т

625 ден

Има на залиха

625 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д967 Категории

Сет со долги шестоаголни имбус клучеви. Клучевите се долги и се во облик на буквата Т. Изработени се од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Секој клуч поединечно има пластична ергономска рачка. Во сетот има вкупно 8 клучеви со различни димензии: 2мм, 2.5мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм и 10мм. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Topex