Сет Имбус Торкс Клучеви 9пар. Тип Т - Baucentar
Сет Имбус Торкс Клучеви 9пар. Тип Т

Сет Имбус Торкс Клучеви 9пар. Тип Т

745 ден

Има на залиха

745 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д968 Категории

Сет со долги торкс имбус клучеви. Клучевите се долги и се во облик на буквата Т. Изработени се од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Секој клуч поединечно има пластична ергономска рачка. Во сетот има вкупно 9 клучеви со различни димензии: T10, T15, T20, T25, T27, T30, T40, T45, T50. Спакувано во блистер пакување.

Бренд

Topex