Сет Имбус Клучеви 8пар. - Baucentar
Сет Имбус Клучеви 8пар.

Сет Имбус Клучеви 8пар.

230 ден

Има на залиха

230 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д958 Категории

Сет со имбус клучеви. Клучевите се кратки и се со прав облик. Изработени се од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Прицврстени се на специјално дизајниран пластичен држач за полесно складирање и транспортирање. Пластичната рачка на држачот е изработена од материјал против лизгање за поголема удобност при користењето. Во сетот има вкупно 8 клучеви со различни димензии: 1.5мм, 2мм, 2.5мм, 3мм, 4мм, 5мм, 5.5мм и 6мм. Спакувано со картонски држач.

Бренд

Topex