Сет Имбус Ѕвездести Клучеви 9пар. Долги - Baucentar
Сет Имбус Ѕвездести Клучеви 9пар. Долги

Сет Имбус Ѕвездести Клучеви 9пар. Долги

330 ден

Има на залиха

330 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д951 Категории

Сет со долги имбус ѕвездести клучеви со 5 краци на ѕвездата. Клучевите се долги и се во облик на буквата L. Клучевите се изработени од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајниран пластичен држач со посебно лежиште за секој клуч за полесно складирање и транспортирање. Во сетот има вкупно 9 клучеви со различни димензии: TS10, TS15, TS20, TS25, TS27, TS30, TS40, TS45, TS50. Клучот TS10 e долг 80мм.

Бренд

Topex