Сет Имбус Ѕвездести Клучеви 9пар. Долги - Baucentar
Сет Имбус Ѕвездести Клучеви 9пар. Долги

Сет Имбус Ѕвездести Клучеви 9пар. Долги

255 ден

Има на залиха

255 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 35Д956 Категории

Сет со долги имбус ѕвездести клучеви со 6 краци на ѕвездата. Клучевите се долг и се во облик на буквата L. Изработени се од висококвалитетна легура од хром-ванадиум со што се гарантира долготрајност на алатот. Организирани се во специјално дизајниран пластичен држач со посебно лежиште за секој клуч за полесно складирање и транспортирање. Во сетот има вкупно 9 клучеви со различни димензии: 1.5мм, 2мм, 2.5мм, 3мм, 4мм, 5мм, 6мм, 8мм, 10мм. Клучот од 1.5мм е долг 80мм.

Бренд

Topex