Сет продолжетоци за насадни клучеви 3пар. - Baucentar
Сет продолжетоци за насадни клучеви 3пар.

Сет продолжетоци за насадни клучеви 3пар.

185 ден

Има на залиха

185 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 38Д151 Категории

Сет од продолжетоци за за насадни клучеви. Во сетот има 3 продолжетоци со со следните димензии: 1/4”, 3/8” и 1/2”. Изработен е од висококвалитетна челична легура за алати со што се гарантира долготрајност на алатот.

Бренд

Topex