Секач за метални цевки 3-32мм - Baucentar
Секач за метални цевки 3-32мм

Секач за метални цевки 3-32мм

720 ден

Има на залиха

720 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 34Д033 Категории

Секач за метални цевки. Наменет е за сечење на метални цевки изработени од бакар и од алуминиум без да се деформираат цевките. Може да се сечат цевки со дијаметар од 3-32мм или од 1/8″-1.1/8″. Целосно е изработен од метал. Дизајнот на секачот овозможува прецизно водење на сечивото. Ножето за сечење може да се замени со што се овозможува долготрајно користење на секачот.

Бренд

Topex