Секач за метални цевки 3-22мм - Baucentar
Секач за метални цевки 3-22мм

Секач за метални цевки 3-22мм

320 ден

Има на залиха

320 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 34Д031 Категории

Секач за метални цевки. Наменет е за сечење на метални цевки изработени од бакар и од алуминиум. Може да се сечат цевки со дијаметар од 3-22мм или од 1/8″-7/8″. Целосно е изработен од метал. Ножето за сечење може да се замени со што се овозможува долготрајно користење на секачот.

Бренд

Topex