Ренде 250мм - Baucentar
Ренде 250мм

Ренде 250мм

305 ден

Има на залиха

305 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 11А411 Категории

Ренде со должина на сечивото од 250мм. Ова е многу згодна алатка затоа што може да се користи за обработка на груби рабови од сечење кај разни материјали како на пример дрво, пластика или гипс-картонски плочи. Рендето е изработено од висококвалитетна пластика. Ергономскиот облик на рачката овозможува удобност при работата. Заменливите патрони овозможуваат долготрајно користење на оваа алатка. Патроните се изработени од траен челик SK2.

Бренд

Topex