Резервно Ноже За Машина За Плочки 22х5х2мм - Baucentar
Резервно Ноже За Машина За Плочки 22х5х2мм

Резервно Ноже За Машина За Плочки 22х5х2мм

540 ден

Има на залиха

540 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 16Б328 Категории

Резервно ноже за машона за рачно сечење плочки. Ножето е со димензии 22х5х2мм. Се користи како резервен дел од машините за сечење керамички и гранитни плочки.

Бренд

Topex