Рачна шлајферка со метални штипки 85х165мм - Baucentar
Рачна шлајферка со метални штипки 85х165мм

Рачна шлајферка со метални штипки 85х165мм

165 ден

Нема на залиха

Шифра: 08А108 Категории

Шлајферка за рачно брусење со брусна хартија. Изработена од висококвалитетна пластика со цврсти метални штипки од страна за прицврстување на брусната хартија. Ширината му е 85мм а должината 165мм. Ергономски дизајниран за олеснето и практично брусење.

Бренд

Topex