Рачна шлајферка со метални штипки 100х210мм - Baucentar
Рачна шлајферка со метални штипки 100х210мм

Рачна шлајферка со метални штипки 100х210мм

185 ден

Има на залиха

185 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 08А110 Категории

Шлајферка за рачно брусење со брусна хартија. Изработена од висококвалитетна пластика со цврсти метални штипки од страна за прицврстување на брусната хартија. Ширината му е 100мм а должината 210мм. Ергономски дизајниран за олеснето и практично брусење.

Бренд

Topex