Рачна Пила 570/500мм за дрво 9ТПИ - Baucentar
Рачна Пила 570/500мм за дрво 9ТПИ

Рачна Пила 570/500мм за дрво 9ТПИ

165 ден

Има на залиха

165 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 10А506 Категории

Рачна пила наменета за сечење дрво. Вкупната должина е 570мм а должината на сечивото е 500мм. Изработена е од висококвалитетен челик. Ефикасниот облик на запците од тип 9ТПИ го олеснува сечењето. Има ергономски дизајнирана пластична рачка.

Бренд

Topex