Пила За Бонсек Метална Со Алуминиумска Рачка 405/300мм 24ТПИ - Baucentar
Пила За Бонсек Метална Со Алуминиумска Рачка 405/300мм 24ТПИ

Пила За Бонсек Метална Со Алуминиумска Рачка 405/300мм 24ТПИ

555 ден

Има на залиха

555 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 10А135 Категории

Пила за бонсек со метална рамка и алуминиумска рачка. Ергономски дизајниран и лесен, со алуминиумски профилирана рачка за практично и удобно сечење. Наменет е за листови за бонсек до должина од 300мм. Листот за сечење со 24 ТПИ (број на запци на инч). Листот за сечење може да се постави во две различни позиции, зависно од потребите.

Бренд

Topex