Пила За Бонсек Метална Со Дрвена Рачка 495/300мм 24ТПИ - Baucentar
Пила За Бонсек Метална Со Дрвена Рачка 495/300мм 24ТПИ

Пила За Бонсек Метална Со Дрвена Рачка 495/300мм 24ТПИ

345 ден

Има на залиха

345 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 10А130 Категории

Пила за бонсек со метална рамка и дрвена рачка. Ергономски дизајнирана и обоена дрвена рачка за практично и удобно сечење. Наменет е за листови за бонсек до должина од 300мм. Листот за сечење со 24 ТПИ (број на запци на инч). Благодарение на завртката со стегалка, листот за сечење може да се постави под различни агли попрактично и прецизно сечење со пилата.

Бренд

Topex