Пластичен Држач За Бонсек лист 315/300мм - Baucentar
Пластичен Држач За Бонсек лист 315/300мм

Пластичен Држач За Бонсек лист 315/300мм

105 ден

Има на залиха

105 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 10А212 Категории

Држач за бонсек изработен од квалитетна пластика. Ергономски дизајниран така да одлично лежи на раката при држење и сечење. Должината му е 325 мм. Наменет е за листови за бонсек со должина од 300мм. Наменет за сечење на дрво и челик.

Бренд

Topex