Пила За Бонсек Метална Со Алуминиумска Рачка 430/300мм 25ТПИ - Baucentar
Пила За Бонсек Метална Со Алуминиумска Рачка 430/300мм 25ТПИ

Пила За Бонсек Метална Со Алуминиумска Рачка 430/300мм 25ТПИ

275 ден

Има на залиха

275 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 10А225 Категории

Пила за бонсек со метална рамка и алуминиумска рачка. Ергономски дизајниран и лесен, со алуминиумски профилирана рачка за лесно и правилно држење на пилата и прецизно сечење. Наменет е за листови за бонсек до должина од 300мм. Листот за сечење со 25 ТПИ (број на запци на инч). Листот за сечење може да се постави во две различни позиции, зависно од потребите.

Бренд

Topex