Приклучок со зглоб за насадни клучеви 1/2” - Baucentar
Приклучок со зглоб за насадни клучеви 1/2”

Приклучок со зглоб за насадни клучеви 1/2”

260 ден

Има на залиха

260 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 38Д555 Категории

Универзален приклучок со зглоб за држач за насадни клучеви. Клучот има прифат од 1/2”. Изработен е од висококвалитетна челична легура за алати со што се гарантира долготрајност на алатот.

Бренд

Topex