Пајсер 800мм ф19мм - Baucentar
Пајсер 800мм ф19мм

Пајсер 800мм ф19мм

535 ден

Има на залиха

535 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Пајсер е универзална алатка која се користи при реконструкција или реновирање на објекти. Изработен е од висококвалитетна челична легура отпорна на деформации. Вкупната должина на пајсерот е 800мм и има шестоаголен пресек со дијаметар од 19мм. Сечивото на пајсерот е во форма на шпиц. Едниот крај е овално заоблен, а другиот е свиткан под агол од 90° со што се олеснува пристапот за работа до тешко достапни места.

Бренд

Topex