Патрони Резервни За Ренде 250мм - Baucentar
Патрони Резервни За Ренде 250мм

Патрони Резервни За Ренде 250мм

230 ден

Има на залиха

230 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 11А413 Категории

Резервни патрони за ренде со должина на сечивото од 250мм. Изработени се од траен челик SK2.

Бренд

Topex