Патрони Резервни За Ренде 140мм - Baucentar
Патрони Резервни За Ренде 140мм

Патрони Резервни За Ренде 140мм

195 ден

Има на залиха

195 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 11А409 Категории

Резервни патрони за ренде со должина на сечивото од 140мм. Изработени се од траен челик SK2.

Бренд

Topex