Патент Клешти 250мм ф0-40мм - Baucentar
Патент Клешти 250мм ф0-40мм

Патент Клешти 250мм ф0-40мм

390 ден

Нема на залиха

Шифра: 32Д856 Категории

Комбинирани патент клешти наменети за заклучување. Вкупната должина на клештите е 250мм. Може да се користат со опсег на предмети од 0 до 40мм. Изработени се од висококвалитетна легура на хром-ванадиум со што се обезбедува долготрајно користење. Кочницата на задниот дел на рачката овозможува континуиран притисок за време на држењето. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани и се обложени со два различни материјали за да се спречи лизгањето и да се зголеми удобноста при држење.

Бренд

Topex