Патент Клешти 230мм ф0-55мм - Baucentar
Патент Клешти 230мм ф0-55мм

Патент Клешти 230мм ф0-55мм

480 ден

Има на залиха

480 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 32Д857 Категории

Комбинирани патент клешти наменети за заклучување. Вкупната должина на клештите е 230мм. Може да се користат со опсег на предмети од 0 до 55мм. Изработени се од висококвалитетна легура на хром-ванадиум со што се обезбедува долготрајно користење. Кочницата на задниот дел на рачката овозможува континуиран притисок за време на држењето. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани и се обложени со два различни материјали за да се спречи лизгањето и да се зголеми удобноста при држење.

Бренд

Topex