Патент Клешти 225мм Тип W - Baucentar
Патент Клешти 225мм Тип W

Патент Клешти 225мм Тип W

480 ден

Има на залиха

480 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 32Д458 Категории

Патент клешти од тип W наменети за заклучување. Вкупната должина на клештите е 225мм. Може да се користат со опсег на отворот од 0 до 60мм. Наменети сe за заварувачки работи. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани и удобни се за држење.

Бренд

Topex