Клешти Папагалки 300мм ф45мм - Baucentar
Клешти Папагалки 300мм ф45мм

Клешти Папагалки 300мм ф45мм

360 ден

Има на залиха

360 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 34Д513 Категории

Клешти Папагалки наменети за водени пумпи. Вкупната должина на клештите е 300мм. Отворот на краците на клештите може да се подеси во ранг од 10 до 45мм. Клештите се изработени од висококвалитетнa челична легура од хром-ванадиум со што се обезбедува долготрајно користење на клештите. Рачките на клештите се ергономски дизајнирани. Обложени се со нелизгачки материјал со што се спречува лизгањето и се зголемува удобноста при користењето.

Бренд

Topex