Одрезник М4 ДИН 352 3 пар. - Baucentar
Одрезник М4 ДИН 352 3 пар.

Одрезник М4 ДИН 352 3 пар.

125 ден

Има на залиха

125 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 14А204 Категории

Одрезник наменет за сечење на внатрешен навој со големина М4. Изработен е од висококвалитетен тунгстен челик. Сообразноста со стандардот ДИН 352 гарантира квалитетна изработка на навојот. Во пакувањето има 3 парчиња. Спакувано во пластична кутија.

Бренд

Topex