Одрезник М3 ДИН 352 3 пар. - Baucentar
Одрезник М3 ДИН 352 3 пар.

Одрезник М3 ДИН 352 3 пар.

120 ден

Има на залиха

120 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 14А203 Категории

Одрезник наменет за сечење на внатрешен навој со големина М3. Изработен е од висококвалитетен тунгстен челик. Сообразноста со стандардот ДИН 352 гарантира квалитетна изработка на навојот. Во пакувањето има 3 парчиња. Спакувано во пластична кутија.

Бренд

Topex