Резервни Ножиња За Скалпел 18мм 10 пар. - Baucentar
Резервни Ножиња За Скалпел 18мм 10 пар.

Резервни Ножиња За Скалпел 18мм 10 пар.

78 ден

Има на залиха

78 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 17Б348 Категории

Резервни ножиња за скалпел. Ножињата се со ширина на сечивото од 18мм. Должината на сечивото е 108мм. Во пакувањето се вклучени 10 парчиња. Спакувано во пластична кутија.

Бренд

Topex