Ножици 140мм - Baucentar
Ножици 140мм

Ножици 140мм

125 ден

Има на залиха

125 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 17Б714 Категории

Ножиците се многу корисна и практична алатка за вршење на секаков вид на сечење. Вкупната должина на ножиците е 140мм. Изработени се од висококвалитетен челик со што се овозможува долготрајност на ножиците. Ножиците се со ергономски дизајн за попрактично користење. Рачките се обложени со гума и одлично лежат на раката при работа и удобни се за користење.

Бренд

Topex