Секач за пластични цевки 0-42мм - Baucentar
Секач за пластични цевки 0-42мм

Секач за пластични цевки 0-42мм

500 ден

Има на залиха

500 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш

Секач за пластични цевки кои се до дијаметар до 42мм. Наменет е за сечење на цевки изработени од поливинил хлорид, полипропилен или од полиетилен. Овозможува сечење на пластични цевки без да се деформираат цевките. Телото на секачот е изработено од метал. Ножето за сечење може да се замени со што се овозможува долготрајно користење на секачот.

Бренд

Topex