Резервно ноже за пластични цевки 18мм - Baucentar
Резервно ноже за пластични цевки 18мм

Резервно ноже за пластични цевки 18мм

185 ден

Има на залиха

185 ден

Има на залиха

Додади го во кошничка
Купи веднаш
Шифра: 34Д051 Категории

Резервно ноже за секач за пластични цевки кои се до дијаметар до 42мм. Диајметарот на ножето е 18мм. Наменето е за сечење на цевки изработени од поливинил хлорид, полипропилен или од полиетилен. Овозможува сечење на пластични цевки без да се деформираат цевките. Ножето за сечење се користи како резервен дел за секачот за пластични цевки.

Бренд

Topex